kolff: genealogie: overzicht: cbca

familiewapen kolff

Overzicht CBCA

Welkom: Nieuws Vereniging Leden De Colve Genealogie Historie Biografieën Contact Links Zoek English
      Wegwijzer Gen: Uitgebreid Gen: Overzicht Jongste Kolffen Nederlands' Patriciaat Zoek
tak cbca Gebruik link om heen en weer te gaan tussen Genealogie Overzicht en Genealogie Uitgebreid bij de betreffende persoon. Klik op het overzicht - links - om de plek van deze tak in de genealogie te zien.
* = vroeg gestorven - & = gehuwd met - & (r) = relatie met - (X) = gescheiden - (ad) = geadopteerd
                                   
    ga naar voorgaande generaties              
    XIV                              
    link Dirk Herbert Arnold
(1819 Rotterdam -1909 Rotterdam)
& Jacoba Elisabeth Rouffaer (zie Overzicht CD) en hun kinderen:
       
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX   XX  
    link 1. Cornelis Geertruyus
(1842 Rotterdam - 1908 Soerabaja)
& (r) Sie Toepeh (1-3)
& Ernestine Pool (4-9)
    link 1. Jacoba Johanna
(1865 Pajacombo - 1949 Den Haag)
& Joannis H. van der Zweep
    link 1. Cornelis
(1913 Redjo-Agoeng - 1996 Amsterdam)
& Johanne G. Osterloh (X) (1)
& Douwtje Tichelaar
    link 1. Cornelis
(1935 Leiden)
& 1e Willy Mars (1)
& 2e Cornelia J. Diepenbroek (2-7)
    link 1. Irmgard Anna Frederike
(1959 Amsterdam)
& René Bommels
     
    link 2. Paula Cornelia
(1844 Rotterdam - 1932 Den Haag)
& Willem J. Veder
    link 2. Louise Isabella
(1866 Pajacombo - 1941 Den Haag)
& Jhr. Andries W. van den Brandeler
                link 2. Cornelis Gerard
(1969 Ede)
& Willemijn Kuijper
  link 1. Olaf (2003 Utrecht)  
          link 3. Abraham
(1875 Padang - overl. onbekend)
                link 3. Margaretha Catharina
(1970 Enkhuizen)
  link 2. Kasper (2007 Maarssen)  
          link 4. Dirk Herbert Arnold
(1875 Soerabaja - 1924 Indianapolis)
                link 4. Pauline
(1971 Enkhuizen)
     
          link 5. Marie Henri
(1877 Soerabaja - 1955 Nice)
                link 5. Charlotte Johanna
(1973 Enkhuizen)
     
          link 6. Jacoba Elisabeth*                 link 6. Suzanne Victoria
(1975 Enkhuizen)
     
          link 7. Cornelis Geertruyus
(1882 Loemadjang - 1945 kamp Tjimahi)
& (r) Melati
                link 7. Max Olivier
(1986 Wageningen)
     
          link 8. Jacoba Elisabeth
(1883 Loemadjang - 1935 Den Haag)
& Frans Arnout Folkersma
                       
          link 9. Ernestine
(1885 Loemadjang - na 1965 Duitsland)
& Heinrich Eugen Esche
                       
  XV     XVI     XVII     XVIII     XIX   XX  
    link 3. Benjamin
(1846 Rotterdam - 1931 Den Haag)
& Jochemina M. van Doesburgh
    link 1. Dirk Herbert
(1874 Rotterdam - 1951 Naarden)
& 1e Henriette C.D. van der Elst (1-2)
& 2e Baldine A.C. van Dorp (3-4)
    link 1. Benjamin
(1902 Rotterdam - 1982 Veenendaal)
& 1e Monica C. Kruisinga (1-4)
& 2e Adriana Margaretha Kolff (zie CBB XVIn1)
    link 1. Katherine Ellen
(1936 Rotterdam)
& 1e Peter Sachs
& 2e Robert V. Thompson
    link 1. Joukje Hanneke
(1969 Jhansi)
  link 1. Ella Neli Hanneke
(2005 Utrecht)
 
    link 4. Hermina Emerentia
(1850 Rotterdam - 1915 Den Haag)
                link 2. Dirk Herbert Arnold
(1938 Rotterdam)
& Annemarie Haantjes
    link 2. Benjamin Jetze
(1970 Leiden)
& Annemieke Rexwinkel
  link 2. Dirk Huibert (2008 Utrecht)  
    link 5. Jacoba Elizabeth
(1852 Rotterdam - 1935 Rotterdam)
& Elie van Rijckevorsel
                             
                    link 3. Lucina Margrieta
(1940 Rotterdam)
& Jan Thierry
    link 1. Johannes Dirk
(1971 Zierikzee)
& Anneke Pels
  link 1. Wouter Vincent
(2007 Amsterdam)
 
    link 6. Arnolda Catharina
(1854 Rotterdam - 1936 Den Haag)
& Willem L. van Voorst Vader
                link 4. Wouter Evert (o)
(1944 Rotterdam - 1981 Middelburg)
& Lucina F.E. Kruisinga
    link 2. Bastiaan Wouter
(1973 Zierikzee)
     
    link 7. Dirk
(1858 Rotterdam - 1909 Zeist)
                      link 3. Katherine Elisabeth
(1975 Zierikzee)
     
    link 8. Johanna Margaretha
(1860 Rotterdam - 1862 Rotterdam
          link 2. Herbert Dirk
(1906 Rotterdam - 1981 Wageningen)
& Theodora Haverkorn van Rijsewijk (1-3)
& Clara E. Reijnvaan (4-5)
    link 1. Hendriette Carolina Dorothea
(1934 Den Haag - 2010 Warnsveld)
    link 4. Susanne Ellen
(1976 Goes)
     
                link 3. Margrieta
(1921 Rotterdam - 2015 Wassenaar)
& Barthold Henny
    link 2. Carel Theodoor*     link 5. Charlotte
(1979 Middelburg)
     
  XV     XVI     XVII     XVIII     XIX   XX  
                      link 3. Anna Maria Gerarda
(1939 Den Haag)
& Coen Willemse
           
                      link 4. Herbert Dirk
(1948 Rotterdam)
           
                      link 5. Martine Elisabeth
(1950 Rotterdam - 1990 Bilthoven)
& Antoine J.M. Valk
           
                                   
                link 4. Gijsbert Huibert
(1927 Rotterdam - 2018 Naarden)
& Maria B. Vos
    link 1. Johanna Margrieta Benona
(1959 Naarden)
& James P. Nolan
    link 1. Boris Benjamin
(1997 Bussum)
     
                      link 2. Huibert Benjamin
(1961 Naarden)
& Heleen J.E. Hofstee
    link 2. Babette Belle
(1999 Blaricum)
     
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX   XX  
Top Pagina