kolff: genealogie: overzicht: cbcd

familiewapen kolff

Overzicht CBCD

Welkom: Nieuws Vereniging Leden De Colve Genealogie Historie Biografieën Contact Links Zoek English
      Wegwijzer Gen: Uitgebreid Gen: Overzicht Jongste Kolffen Nederlands' Patriciaat Zoek
tak cbcd Gebruik link om heen en weer te gaan tussen Genealogie Overzicht en Genealogie Uitgebreid bij de betreffende persoon. Klik op het overzicht - links - om de plek van deze tak in de genealogie te zien.
* = vroeg gestorven - & = gehuwd met - & (r) = relatie met - (X) = gescheiden - (ad) = geadopteerd
                                   
    ga naar voorgaande generaties                        
    XIV                              
  link Ds. Johannes Marius
(1827 Rotterdam -1902 Arnhem)
& 1e Jacoba Schellink (1-7)
& 2e Catharina Benthem Reddingius (8-9)
en hun kinderen:
                       
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX     XX
    link 1. Geertruyus Cornelis
(1852 Odijk -1940 Mexico D.F.)
& Isabel Bouchez
    link naar staak 1. Jacoba
(1880 Nijmegen - 1933 Utrecht)
& Cornelis Koning
          link naar staak 1. Herman
(1944 Wassenaar)
           
  link naar staak 2. Wouter Johannes
(1853 Odijk - 1927 Rotterdam)
& 1e Wilhelmina E. Spoor (1-4)
& 2e Teuntje J. van Herwijnen
    link naar staak 2. Dr. Wilhelmina Martiana
(1881 Nijmegen - 1969 Innsbruck)
& Dr. Gustav E. Schönthaler
          link naar staak 2. Petronella Maria
(1945 Wassenaar - 2012 Den Haag)
& Alexander J. Celmins
           
          link naar staak 3. Johannes Marius
(1884 Nijmegen - 1959 Rotterdam)
& Emilie S.C. Mees
          link naar staak 3. Dineke Catharine
(1947 Wassenaar)
& Erik Boermans
           
        link naar staak 4. Hermanna Johanna
(1886 Nijmegen - 1977 Haren Gr.)
& Mr. Gerrit B. Fortuijn
          link naar staak 4. Johannes Marius
(1953 Wassenaar)
           
                      link naar staak 5. John Wouter
(1954 Wassenaar)
& (rel) Pauline W. Kamau
    link naar staak 1. Waruiru Kayla Tinie
(1996 Nairobi)
     
    link naar staak 3. Herman
(1854 Rotterdam - 1918 Den Haag)
& Madelaine Hanegraaff
    link naar staak 1. Maria Catharina Everdina*           link naar staak 6. Wilhelmina Anthonia
(1956 Wassenaar)
& Frans Adriaens (X)
           
          link naar staak 2. Johannes Marius
(1883 Rotterdam - 1958 Wassenaar)
& Petronella M. van der Giessen
    link naar staak 1. Herman
(1917 Rotterdam - 1997 Wassenaar)
& 1e Anna J. Brans (1-3) (X)
& 2e Christine C.W.F. Sutherland (4-8)
    link naar staak 7. Alida Johanna
(1957 Wassenaar)
           
        link naar staak 3. Catherina Jacoba
(1885 Rotterdam - 1974 Davos)
& 1e Abraham C. Dalen (X)
& 2e Benjamin Vlielander Hein (X)
& 3e Mr. Jan Kool
          link naar staak 8. Pieter Cornelis
(1958 Wassenaar)
           
     
        link naar staak 4. Constantijn
(1886 Rotterdam - 1973 Rotterdam)
    link naar staak 2. Jan
(1919 Rotterdam - 2006 Den Haag)
& 1e Johanna W. Schalkwijk (1-3) (X)
& 2e Margaretha E. Boers (-) (X)
    link naar staak 1. Sicco Johannes Marius
(1952 Rotterdam)
& Michelien Visman
    link naar staak 1. Lars Sebastiaan Joep
(1978 Zierikzee)
& Anna Sophia Gart
    link naar staak 1. Viggo Laurens Michael (2011 Amsterdam)
        link naar staak 5. Herman
(1892 Rotterdam - 1958 Rotterdam)
          link naar staak 2. Sylvia Eugénie
(1953 Rotterdam)
& Frederik W. Harmelink
    link naar staak 2. Bas Roeland Joost
(1980 Naarden)
    link naar staak 2. Sven Frederik Sebastiaan (2013 Amsterdam)
                    link naar staak 3. Mathilde Elisabeth
(1953 Rotterdam)
           
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX     XX
    link naar staak 4. Pieter
(1856 Oudewater - 1906 Den Haag)
& 1e Hendrica U. de Groot (1-4)
& 2e Adriana Moens (-)
    link naar staak 1. Pronica*     link naar staak 3. Pieter Cornelis
(1930 Wassenaar)
& Hermine A. Wesselink (X)
    link naar staak 1. Ilonka Jetske
(1962 Nieuwer-Amstel)
& Arie van Roon
         
                            link naar staak 1. Joyce Kolff
(1989 Amstelveen)
     
    link naar staak 5. Dina Petronella*                 link naar staak 2. Wouter
(1964 Amstelveen)
& Petronella W. Metz (X)
    link naar staak 2. Diede
(1992 Amstelveen)
     
  link 6. Johannes Marius Jacobus*                              
    link 7. Dina Petronella
(1866 Sneek - 1939 Haarlem)
& Gerard N. Aberson
                link naar staak 3. Johannes Marius
(1965 Amstelveen)
& Gwenda Bralds
    link naar staak 1. Lysanne Maxime
(1994 Amstelveen)
     
    link 8. Jacoba
(1872 Sneek - 1932 Heemstede)
& Cornelis Teves
                      link naar staak 2. Lucas Fabian
(1996 Amstelvbeen)
     
  link 9. Rutger Adolf*     link naar staak 2. Johannes Marius
(1891 Medan - 1977 Tostado)
& 1e Helena J. Roest (1-2) (X)
& 2e Violet M. Maclean (3-4)
    link naar staak 1. Belia Adriana
(1923 Buenos Aires - 2011 Villa Gesell)
& Hernan Flores Leiva
          link naar staak 3. Laurens Sebastiaan
(2004 Amstelveen)
     
     
                link naar staak 2. Juan Mario
(1929 Buenos Aires - 2005 Rosario)
& 1e Vistoria E. Colosio (1-3) (X)
& 2e Beatriz N. Fernandez (4-5)
    link naar staak 1. Elenia Victoria
(1952 Buenos Aires)
& Guillermo M. Entevero
    link naar staak 1. Constanza Entivero Kolff
(1982 Buenos Aires)
     
                      link naar staak 2. Ines Liliana
(1954 Rosario)
    link naar staak 2. Samanta Entivero Kolff
(1983 Buenos Aires)
     
                            link naar staak 3. Ursula Entivero Kolff
(1986 Buenos Aires)
     
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX     XX
                      link naar staak 3. Eugenia Vistoria
(1956 Rosario)
& Eduardo Codero (X)
    link naar staak 1. Carla Codero Kolff
(1979 Santiago de Chile)
     
                          link naar staak 2. Valeria Codero Kolff
(1979 Santiago de Chile)
     
                          link naar staak 3. Gonzalo Codero Kolff
(1979 Santiago de Chile)
     
     
                    link naar staak 4. Mariana
(1970 Rosario)
& Ruben Conde Carrera (X)
    link naar staak 1. Martina Conde Kolff
(1995 Madrid)
     
       
                    link naar staak 5. Beatriz
(1971 Rosario)
& Leonardo Pablo Bossio
    link naar staak 1. Delfina Bossio Kolff
(2000 Tostado)
     
          link naar staak 2. Emma Bossio Kolff
(2008 Tostado)
                                   
                link naar staak 3. Estefan
(1945 Tostado)
& Maria A. Peralta
    link naar staak 1. Helga Milena
(1971 Tostado)
& Walter Parola (X)
& Carlos Pacheco
    link naar staak 1. Ernestina Milagros
(2008 Neuquen)
     
                                   
                link naar staak 4. Francisco
(1946 Tostado)
& Catalina Seri (X)
    link naar staak 2. Marcos Alexandro
(1973 Tostado)
& Carina Martini
    link naar staak 1. Natassja Martina
(2004 Tostado)
     
                            link naar staak 2. Ian Francis Leon
(2008 Neuquen)
     
                                   
                      link naar staak 3. Tania Maria
(1978 Tostado)
& Carlos A.Palacios
    link naar staak 1. Isabella Palacios Kolff
(2005 Neuquen)
     
                      link naar staak 4. Maria Fernanda
(1978 Puigari)
    link naar staak 2. Maximo Palacios Kolff
(2009 Neuquen)
     
                                   
          link naar staak 3. Pieter
(1894 Amersfoort - 1967 Den Haag)
& Apolonia J.M. Orth
    link naar staak 1. Pieter
(1926 Rijswijk)
& Johanna H. Schuurman
    link naar staak 1. Hermine Johanna
(1958 Den Haag)
           
          link naar staak 4. Johanna Geertruida
(1900 Den Haag - 1977 Soest)
& Charles C. Hasselman (X)
    link naar staak 2. Wilhelimina Johanna
(1933 Rijswijk - 2011 Rotterdam)
& Jacob J. Endtz
    link naar staak 2. Peter Willem
(1961 Den Haag)
& Marlon W.J. Gerla
           
    XV     XVI     XVII     XVIII     XIX     XX
tak cbcd Gebruik link om heen en weer te gaan tussen Genealogie Overzicht en Genealogie Uitgebreid bij de betreffende persoon. Klik op het overzicht - links - om de plek van deze tak in de genealogie te zien.
Top Pagina